Uprizoritve

B

Ba Bu

Lutkovno gledališče Pupilla, Lendava
0 Kakovostna predstava za otroke Kakovostna predstava za otroke
Andrej Rozman Roza

Baal

Slovensko mladinsko gledališče
6,2

BABA

Carmina Slovenica
0
Joy Alpuerto Ritter

Babae

Joy Alpuerto Ritter (D)
0

Babica iz Jajčka

Iva Procházková, Katarina Aulitisová
10

Bacek, ki je padel z neba

Naivno gledališče Liberec, Češka
0

BACH PROJECT

Aterballetto
0

BalerinanirelaB

Slovensko komorno glasbeno gledališče, Ensemble Modelo62
0
Dušan Kovaćevič

Balkanski špijon

Narodno gledališče Beograd
0

Banda bere

Lutkovno gledališče Maribor, Banda ferdamana
0

Banditi / Bandoleros

Grupo DC Arte (COL)
0
Roberto Frabetti

Barve vode

La Baracca - Testoni Ragazzi
0

Bastien in Bastiena

Čarobna dežela
0

Bela mačica

Društvo lutkovnih ustvarjalcev, Gledališče Labirint
0
Claude Aveline

Beli mucek, ki je bil čisto črn

Hiša otrok in umetnosti, Lutkovno gledališče Fru Fru
9
Jack London, Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček

Beli očnjak

Gledališče Drak, Hradec Králové, Češka
0
Nassim Soleimanpour

Beli zajec, rdeči zajec

Volcano Theatre, AGRFT, Necessary Angel, Wolfgang Hoffmann
0
Yasmina Reza

Bella figura

Hrvaško narodno gledališče Zagreb
0

Beraški bal

Kolektiv Tretja roka (INTL)
0

Beseglase

Vindauga
0

Besi

Divadlo Štúdio tanca
0
Andrej Jus (v sodelovanju z igralsko ekipo)

Besne basni

Šentjakobsko gledališče Ljubljana
9,9

Bilo je nekoč v Afriki 1

Plesna izba Maribor, Tina Sovič, Koruzno zrno, Zavod Mars
0
Andrej Predin, Rok Predin

Bimberli

Lutkovno gledališče Maribor
10
Tizo All

Bio

Tizo All
0
Simone Aughterlony

Biofikcija

Simone Aughterlony (DE/CH/GB)
0

Biološki odpadki

EN-KNAP, DUM - društvo umetnikov, Društvo za umetnost giba ZaTo
0

Birokrati

Sita Celica
0
Jure Karas

Birokrati

Gledališče Koper
0
Jelena Sitar, Igor Cvetko, Rok Glavan

Biseri med platnicami

Hiša otrok in umetnosti, Lutkovno gledališče Zapik, Antikvariat Glavan
10

Biti Don Kihot

Teatro Matita
9,7

Bitja teme

ŠUGLA
6,8
Boris Bakal

Bitka na Neretvi

Bacači Sjenki, Kulturno informativni centar Zagreb (HRV)
0

Bizart

Cia. Circadi (ITA/ESP)
0

Black and white

Národní divadlo Brno
0

Blazinec

Gledališče Zarja Celje
0

Bob - The best of Bassi

Leo Bassi (ITA, ŠPA)
0

Bobni v noči

Amaterski mladinski oder SNG Nova Gorica
10
Branko Završan in ansambel

Bodi gledališče!

Slovensko ljudsko gledališče Celje
10

Bodi previden

Mallika Taneja (IN)
0
Ulik Robotik

Bog bobna

Ulik Robotik (NEM)
0
Yasmina Reza

Bog masakra

Drama SNG Maribor
8,2
Yasmina Reza

Bog masakra

Kraljevsko pozorište Zetski dom (ME)
0

Bojevnica

utopic productions
0

Bolan človek

Gledališče Glej
5
Aleksej Mironov

Bon Voyage!

Aleksej Mironov (Rusija)
10
Conor McPherson

Božiček

Mestno gledališče Ptuj, Mini teater
0

Božični baletni gala koncert

Opera in balet SNG Maribor
0

Božji nasmeh

Slovenska prosvetna zveza Celovec, Avstrija
10

Bratje in sestre

New International Encounter
0

Brez besed

Cia. Teatral Devenir (ARG)
0
Skupina Omletnice_ki

Brez jajc ni omlete

ZIZ, Pekarna Magdalenske mreže
7
Vlado Repnik Gotvan

Brezimna

Kino Šiška - Center urbane kulture, GVRbabaLAN
0

Brezmadežna/Immaculata

Drama SNG Maribor
9,1
Bara Kolenc

Brina

KUD Samosvoj, Zavod Moja kreacija Maribor
0
Tamara Matevc

Brundagrrrrom!

Gledališče Koper
7,5

Brutalci

KUD Transformator, Društvo Matafir
10
Doris Uhlich

Bum teles

Tanzquartier Dunaj, insert (Theaterverein)
0
Fran Miličinski

Butalci

Kulturni zavod Kult
0
Prikaži več