Uprizoritve

A
Mario Kovač

A je to

Gradsko kazalište Trešnja, Zagreb (HRV), Nu:Write Theatre Festival Zagreb (HRV)
10

A/I QUERY

Flota, Zavod 0.1
6

Abežeda

Lutkovno gledališče Nebo
8
Tomaž Svete/Ivo Svetina

Ada

Slovensko komorno glasbeno gledališče
6,8

Adijo, pa misli kaj name

Ana Duša, Zvezdana Novaković
0

Aero

Gledališče Odivo, Banská Bystrica, Slovaška
0
Tomaž Vrabič

Afriški živalski raj

Glasbena matica Ljubljana, Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana, Cankarjev dom
9,9
Jose

Afriško sonce

Gledališče Malih Velikih
2,4
Giuseppe Verdi

Aida

Cankarjev dom, Opera in balet SNG Maribor
8
Giuseppe Verdi

Aida

Festival Ljubljana, Slovenska filharmonija, Opera in balet SNG Maribor, Hrvaško narodno gledališče Split
9

Akcije

LJUZGO Team (SLO/ITA/COL/FRA)
7
Ira Ratej

Akord za akordom

Cankarjev dom, Ministrstvo za zunanje zadeve
0
Vladimir Bartol – Jan Krevatin

Alamut

Gledališka šola Gledališki trening Gledališča Koper
0
Emanuele Aldrovandi

Alarmi!

Slovensko ljudsko gledališče Celje
8,2
Lewis Carroll

Alica v čudežni deželi

Anton Podbevšek Teater, Lutkovno gledališče Ljubljana
1,5 Kakovostna predstava za otroke Kakovostna predstava za otroke
Lewis Carroll

Alica, potovanje v sanje

Zavod Margareta Schwarzwald, MGLC / Švicarija
0
Susan Sontag

Alice v postelji

SNG Drama Ljubljana
7,3
Gašper Kunšek, Žigan Krajnčan

Alien Express: Drugi let

Flota, Kino Šiška - Center urbane kulture, Dijaški dom Ivana Cankarja
0
Evripid

Alkestida

Gledališče Marina Držića
0

Alkimisti iščejo srečo

SIA Cardboard town (LAT)
0

Alonzo King Lines Ballet

Alonzo King Lines Ballet
0

Amaranth

KUD Pozitiv Ljubljana
0
Borivoj Radaković

Amaterji

Mestno gledališče Ptuj
5
Lev Nikolajevič Tolstoj

Ana Karenina

Mladinski oder Kranj, Gledališka skupina Gimnazija Kranj
10

Analiza v temnem polju

Jefta van Dinther Sure Basic
0

Anarhija

Societat Doctor Alonso & Semolina Tomić (ES)
0

Andante

Markeline (ESP)
0
Tone Pavček

Angeli

Lutkovno gledališče Ljubljana
0

Annonciation – La Stravaganza

Hrvaško narodno gledališče Zagreb
0
Sofokles

Antigona

Gledališka šola Gledališki trening Gledališča Koper
0
Slavoj Žižek

Antigona

Hrvaško narodno gledališče Zagreb
0
Grigor Vitez

Antonton

SNG Nova Gorica
10

Aqua Forte

Ilotopie (FRA)
0

Aquariom

Aerial circus (CRO/SLO)
0
Yasmina Reza

Art

Mestno gledališče Ptuj
0
Lino Marrazzo

Artemisia Gentileschi, srečanje

Slovensko stalno gledališče Trst
0
Olja Grubić

Artistas

Društvo Škuc, Zavod Omrežje
0
Joseph Kesserling

Arzenik in stare čipke

Kulturno društvo Golobar Bovec
10
Ivo Andrić

Aska in volk ali Ples za življenje

Mestno gledališče Ptuj, Gledališče Labirint, Društvo lutkovnih ustvarjalcev
0

Atlas podrhtavanja

Corners triangle
0
Tit Makcij Plavt

Aulularia

Dramska skupina F. B. Sedej, Števerjan
10
Pierre Soletti

Avgust ne razume več tega sveta

Hiša otrok in umetnosti, Collectif Ma-Théâ (Centre de Création pour l'Enfance)
9,8
Tracy Letts

Avgust v okrožju Osage

Mestno gledališče ljubljansko
0

Azil

Babok (Nizozemska)
0
Prikaži več