Uprizoritve

Č
Tone Partljič

Čaj za dve

Prosvetno društvo Štandrež
10
Belova–Iacobelli

Čajka / Galeb

Javier Chávez, IFO Asbl
0

Čakačaka

Alenka Marinič, Hannu Risku, Julie Doyelle, Matthieu Loos
0

Čakajoč Supermana

SNG Drama Ljubljana, AGRFT
0
Nejc Gazvoda

Čakalnica

Siti Teater BTC, Kreker
9
Samuel Beckett

Čakanje Godota

Šentjakobsko gledališče Ljubljana
0

Čaplji

Cirque Hirsute (FRA)
10

Čar hudega / Charms of Harms

Teater na Konfini Nova Gorica
0
Jure Karas

Čarovnik Nik

Bimbo teater, Siti Teater BTC
0

Čas izgorevanja

Plesni teater Ljubljana, Festival Ukrep
0
Barbara Novakovič

Čas nežnosti

Muzeum, Center kulture Španski borci
5
Snježana Premuš

Čas v pogledu

Zavod Federacija, Muzej in galerije mesta Ljubljana, DUM - društvo umetnikov
0
Lea Menard

Čebula

KUD Baobab, Lea Menard
0
Goran Vojnović

Čefurji raus!

Gledališče Glej, Zavod No history, Dejmo stisnt teater
10
Anton Pavlovič Čehov

Češnjev vrt

Mestno gledališče ljubljansko
7,4
Tadej Toš

Četrti na-val

Mestno gledališče Ptuj
0

Čez noč

Center plesa Maribor
0

Čigumitvist

Hiša otrok in umetnosti, Zavod Odprti predali
0
Ajda Tomazin

Čigumitvist

Hiša otrok in umetnosti
0

Čisto mesto

Anestis Azas & Prodromos Tsinikoris (GR)
0

Člen 19

Alkantara Festival (Pt), Teatro Académico Gil Vicente, Pensamento Voador (PT)
0
Vita Osojnik

Človek množice

Plesni teater Ljubljana, Dantzaz (ŠPA)
0

Človek naj bo sojen po sanjah

AMANART, Zavod za kulturne dejavnosti
0
Jernej Lorenci

Človek v lupini

Mestno gledališče ljubljansko
0
Lotos Vincenc Šparovec

Človek v morju

Mestno gledališče ljubljansko
0
Mitja Lovše

Človek, ki je prodal svet

Društvo kvalitetnih kulturno-umetniških praks Smehomat
0

Človek, ki je prodal svet

Pocket Teater Studio, Zavod Na robu
10

Čoln

Kolektiv Tretja roka (INTL)
0
Maša Kagao Knez

Črna koža, bele maske

Anton Podbevšek Teater, Plesni teater Ljubljana
8
Pia Vatovec, Petra Zupančič

Črna skrinjica

AGRFT, Center kulture Španski borci, Društvo štirje letni časi
10

Črni petek

VITKAR Zavod
0

Črni zvoki

Pkd Flamenko
0

Črni zvoki

Ana Pandur & Damir Avdić
0
Far From The Norm / Botis Seva

Črnpes

Far From The Norm – Lee Griffiths
0

Črv

Gledališče DELA
0
Vít Peřina in ekipa

Ču-ču. Žvižg. Hov!

Naivní divadlo Liberec (Češka)
0
Daniel Glattauer

Čudež

Narodni dom Maribor
0

Čudež škrlatnega jadra

Teatrol-theater (RUS)
0
Barbara Vidovič

Čudežno potovanje

Talija - ustvarjalni laboratorij
0
Jure Karas

Čudovita

Slovensko stalno gledališče Trst, Siti Teater BTC
0
Transformator

Čudovita Goga

Kulturno umetniško društvo Transformator
8,4

Čudoviti svet Brunette Bros.

Brunette Bros. (DEN)
0
Svetlana Makarovič

Čuk na palici

Saša Klančnik, Zavod KULT
10
Prikaži več