Uprizoritve

A
Mario Kovač

A je to

Gradsko kazalište Trešnja, Zagreb (HRV), Nu:Write Theatre Festival Zagreb (HRV)
10

A/I QUERY

Flota, Zavod 0.1
8

Abežeda

Lutkovno gledališče Nebo
8
Tomaž Svete/Ivo Svetina

Ada

Slovensko komorno glasbeno gledališče
6,8

Adijo, pa misli kaj name

Ana Duša, Zvezdana Novaković
0

Aero

Gledališče Odivo, Banská Bystrica, Slovaška
0
Tomaž Vrabič

Afriški živalski raj

Glasbena matica Ljubljana, Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana, Cankarjev dom
9,9
Jose

Afriško sonce

Gledališče Malih Velikih
2,4

Afrofonija

Studio XXV
0
Georg F. Händel

Agripina

Akademija za glasbo, Cankarjev dom
10
Giuseppe Verdi

Aida

Cankarjev dom, Opera in balet SNG Maribor
8
Giuseppe Verdi

Aida

Festival Ljubljana, Slovenska filharmonija, Opera in balet SNG Maribor, Hrvaško narodno gledališče Split
9
Giuseppe Verdi

Aida

Opera in balet SNG Maribor
0

Akcije

LJUZGO Team (SLO/ITA/COL/FRA)
7
Ira Ratej

Akord za akordom

Cankarjev dom, Ministrstvo za zunanje zadeve
0
Vladimir Bartol – Jan Krevatin

Alamut

Gledališka šola Gledališki trening Gledališča Koper
0
Lewis Carroll

Alica v čudežni deželi

Anton Podbevšek Teater, Lutkovno gledališče Ljubljana
1,5 Kakovostna predstava za otroke Kakovostna predstava za otroke
Lewis Carroll

Alica, potovanje v sanje

Zavod Margareta Schwarzwald, MGLC / Švicarija
0
Susan Sontag

Alice v postelji

SNG Drama Ljubljana
7,3
Gašper Kunšek, Žigan Krajnčan

Alien Express: Drugi let

Flota, Kino Šiška - Center urbane kulture, Dijaški dom Ivana Cankarja
0
Evripid

Alkestida

Gledališče Marina Držića
0

Alkimisti iščejo srečo

SIA Cardboard town (LAT)
0

Alonzo King Lines Ballet

Alonzo King Lines Ballet
0

Amaranth

KUD Pozitiv Ljubljana
0
Borivoj Radaković

Amaterji

Mestno gledališče Ptuj
5
Lev Nikolajevič Tolstoj

Ana Karenina

Mladinski oder Kranj, Gledališka skupina Gimnazija Kranj
10

Analiza v temnem polju

Jefta van Dinther Sure Basic
0

Anarhija

Societat Doctor Alonso & Semolina Tomić (ES)
0

Andante

Markeline (ESP)
0
Tone Pavček

Angeli

Lutkovno gledališče Ljubljana
0

Annonciation – La Stravaganza

Hrvaško narodno gledališče Zagreb
0
Sofokles

Antigona

Gledališka šola Gledališki trening Gledališča Koper
0
Slavoj Žižek

Antigona

Hrvaško narodno gledališče Zagreb
0
Grigor Vitez

Antonton

SNG Nova Gorica
10
Nina Ramšak Marković, Varja Hrvatin

Apofenija/1

Zavod Melara, Bunker, Moment, konS - Platforma za sodobno raziskovalno umetnost Maribor
0

Aqua Forte

Ilotopie (FRA)
0

Aquariom

Aerial circus (CRO/SLO)
0
Yasmina Reza

Art

Mestno gledališče Ptuj
0
Lino Marrazzo

Artemisia Gentileschi, srečanje

Slovensko stalno gledališče Trst
0
Olja Grubić

Artistas

Društvo Škuc, Zavod Omrežje
0
Joseph Kesserling

Arzenik in stare čipke

Kulturno društvo Golobar Bovec
10
Ivo Andrić

Aska in volk ali Ples za življenje

Mestno gledališče Ptuj, Gledališče Labirint, Društvo lutkovnih ustvarjalcev
0

Atlas podrhtavanja

Corners triangle
0
Tit Makcij Plavt

Aulularia

Dramska skupina F. B. Sedej, Števerjan
10
Pierre Soletti

Avgust ne razume več tega sveta

Hiša otrok in umetnosti, Collectif Ma-Théâ (Centre de Création pour l'Enfance)
9,8
Tracy Letts

Avgust v okrožju Osage

Mestno gledališče ljubljansko
8,9

Azil

Babok (Nizozemska)
0
Prikaži več