Predstava, pod katere besedilo, režijo in scenografijo se podpisuje Lauwers, prinaša zgodbo o družini umetnikov z vsakdanjimi skrbmi in vsenavzočo smrtjo, ki se neusmiljeno vsiljuje tako v intimo njihovega doma kot v zunanji svet, so vsebino predstave povzeli v CD.
Lauwers je leta 2014 spoznal izraelskega pripadnika elitnih vojaških enot in vojnega veterana Elika Niva, ki se je po hudi nesreči in dolgi rehabilitaciji odločil za pot poklicnega plesalca. Načela sta dolge pogovore o njegovih vojaških operacijah in razvoju plesalca v udobju subvencioniranega sveta žive umetnosti v Nemčiji. Med tem so na letališču Zaventem in podzemni postaji Maalbeek eksplodirale bombe.
Vse dobro je tako fiktivni avtoportret, prepleten z avtobiografskimi prvinami, ki odslikava Elikovo življenje, obenem pa daje vpogled tudi v slog bivanja Lauwersa in njegove partnerice Grace Ellen Barkey z njunimi otroki v družinski hiši, stari pekarni v zloglasnem okrožju Molenbeek.
Umetniško skupino Needcompany sta leta 1986 ustanovila umetnika Lauwers in Grace Ellen Barkey. Maarten Seghers, ki je avtor glasbe za predstavo, je član Needcompany od leta 2001. Lauwers, Barkey in Seghers tvorijo jedro skupine, ki se posveča različnim umetniškim zvrstem, kot so gledališče, ples, performans in vizualna umetnost.
Njihove stvaritve gostujejo na pomembnih prizoriščih doma in v tujini, leta 2014 je Lauwers na Beneškem bienalu prejel zlatega leva za življenjsko delo. Needcompany se od vsega začetka predstavlja kot mednarodna, večjezična, inovativna in multidisciplinarna skupina, ki je zavezana umetniškim projektom, pristnosti, nujnosti in pomenu. Needcompany je vodilni glas v socialni razpravi o nujnosti in lepoti umetnosti tako na domači kot mednarodni ravni, so še zapisali v CD.