Zajtrk bo v prostorih društva na Prešernovi 7 v četrtek, 27. 12. 2012 od 11. ure dalje. Kje je meja? Naših želja, naše nelikvidnosti, strpnosti do nesposobnih politikov, geografska, ljubezni, hedonizma, umetnosti, depriviligirane kulture, našega zajtrka ...? Društvo vabi vse sodelavce, poslovne partnerje, podpornike, upnike ... v želji, da se v prijetnem vzdušju in klepetu poslovimo od starega leta in odpremo novo 2013, v katerem bo Festival EX PONTO doživel 20 let!
Obenem vam želi veliko sreče, hrabrosti in lepih trenutkov v letu 2013 ter vesele praznike, ki so pred nami!