Uprizoritve

B

Babica iz Jajčka

Iva Procházková, Katarina Aulitisová
0
Tone Partljič

Balada o Karolini Žašler

Šentjakobsko gledališče Ljubljana
6
Oscar Wilde

Balada o readinški ječi

Mini teater, Škuc, Društvo za umetnost Avgus
0

Balet 100

SNG Opera in balet Ljubljana
0

Banda bere

Lutkovno gledališče Maribor, Banda ferdamana
0
Carlo Goldoni – Predrag Lucić

Barufe

Gledališče Koper, Istarsko narodno kazalište Pula (Hrvaška), SNG Nova Gorica, Slovensko stalno gledališče Trst
8,2

Bastien in Bastiena

Čarobna dežela
0
Pino Roveredo, Maurizio Soldà

Begunstva

Kulturno društvo Studio Giallo, Ljudska univerza Trst, Italija, Slovensko stalno gledališče Trst
0
Nika Bezeljak

Bela kamela

Lutkovno gledališče Maribor
0
Yasmina Reza

Bella figura

Mestno gledališče ljubljansko
6,5
Yasmina Reza

Bella figura

Hrvaško narodno gledališče Zagreb
0

Beraška opera

SNG Nova Gorica
5,2

Beraški bal

Kolektiv Tretja roka (INTL)
0

Bert

Lutkovno gledališče Ljubljana
0
Berta Bojetu - Boeta

Besede iz hiše Karlstein

Lutkovno gledališče Maribor, Umetnostna galerija Maribor, Umetniško društvo KONJ
10

Beseglase

Vindauga
0

Biblija, prvi poskus

SNG Drama Ljubljana
4,7

Bilo je nekoč v Afriki 1

Plesna izba Maribor, Tina Sovič, Koruzno zrno, Zavod Mars
0
Simone Aughterlony

Biofikcija

Simone Aughterlony (DE/CH/GB)
0

Birokrati

Sita Celica
0
Jelena Sitar, Igor Cvetko, Rok Glavan

Biseri med platnicami

Hiša otrok in umetnosti, Lutkovno gledališče Zapik, Antikvariat Glavan
10

Bitja teme

ŠUGLA
6,8
Boris Bakal

Bitka na Neretvi

Bacači Sjenki, Kulturno informativni centar Zagreb (HRV)
0

Bizart

Cia. Circadi (ITA/ESP)
0

Black and white

Národní divadlo Brno
0

Blago(r) narodu

Plesni teater Ljubljana
0

Blazinec

Gledališče Zarja Celje
0
Magdalena Reiter

Bližnji plani

Plesni teater Ljubljana, Zavod Mirabelka
0
Rok Vilčnik

Blok II

Šentjakobsko gledališče Ljubljana
7,9

Bob - The best of Bassi

Leo Bassi (ITA, ŠPA)
0
Anja Štefan

Bobek in barčica

Lutkovno gledališče Ljubljana
0

Bobni v noči

Amaterski mladinski oder SNG Nova Gorica
10

Bodi previden

Mallika Taneja (IN)
0
Yasmina Reza

Bog masakra

Drama SNG Maribor
0
Yasmina Reza

Bog masakra

Šentjakobsko gledališče Ljubljana
5

Bolan človek

Gledališče Glej
5
Aleksej Mironov

Bon Voyage!

Aleksej Mironov (Rusija)
10
Conor McPherson

Božiček

Mestno gledališče Ptuj, Mini teater
0

Božji delec

Cankarjev dom, Slovensko komorno glasbeno gledališče, Slovenski tolkalni projekt
0

Božji nasmeh

Slovenska prosvetna zveza Celovec, Avstrija
10

Brez besed

Cia. Teatral Devenir (ARG)
0
Mattias Brunn

Brez solz za pedre

Cankarjev dom, Škuc
8,8
Vlado Repnik Gotvan

Brezimna

Kino Šiška - Center urbane kulture, GVRbabaLAN
0

Brezmadežna/Immaculata

Drama SNG Maribor
9
Hans Krasa

Brundibar

Glasbena matica Ljubljana, Cankarjev dom, Slovensko komorno glasbeno gledališče, Akademija za glasbo
5,1

Brutalci

KUD Transformator, Društvo Matafir
0
Doris Uhlich

Bum teles

Tanzquartier Dunaj, insert (Theaterverein)
0

Bum!

Moment, GT22
10
Fran Milčinski

Butalci

Gledališče Koper
6
Emil Filipčič - Marko Derganc

Butnskala

Slovensko mladinsko gledališče, Prešernovo gledališče Kranj
8,5
Prikaži več