Lutkovno gledališče Ljubljana

Premiere v sezoni 2018/2019

Vinko Möderndorfer

Kit na plaži

Lutkovno gledališče Ljubljana
Renaud Herbin

Na mirujoči točki vrtečega se sveta

Lutkovno gledališče Ljubljana, TJP – Centre Dramatique National d’Alsace Strasbourg (FR), TNG – Centre Dramatique National de Lyon (FR)
Fran Levstik

Martin Krpan

Lutkovno gledališče Ljubljana
Jan Malík

Žogica Marogica

Lutkovno gledališče Ljubljana
Antoine de Saint-Exupéry

Mali princ

Lutkovno gledališče Ljubljana
Milko Matičetov

Zverinice iz Rezije

Lutkovno gledališče Ljubljana
Ulf Nilsson

Nasvidenje

Lutkovno gledališče Ljubljana
Igor Stravinski

Posvetitev pomladi

Lutkovno gledališče Ljubljana
Kitty Crowther

Jure in Jaka

Lutkovno gledališče Ljubljana

Pravica biti človek

Lutkovno gledališče Ljubljana
Lucie Félix

KUKU

Collectif Ma-Théâ (Centre de Création pour l'Enfance), Festival Mondial de Marionnettes de Charleville-Mézières (FR), Lutkovno gledališče Ljubljana
Neil Gaiman

Zvezdni prah

Lutkovno gledališče Ljubljana

Šibkost moči

Lutkovno gledališče Ljubljana

Ponovitve iz prejšnjih sezon

Matija Solce

Štirje muzikanti

Milan Klemenčič

Doktor Faust

Jan Malik

Žogica Marogica

Saša Eržen

Ti loviš!

Srečko Kosovel

Močeradek gre čez cesto

Julia Donaldson, Milan Dekleva

Zverjasec

Hervé Tullet

Turlututu

Anja Štefan

Štiri črne mravljice

Erich Kästner

Emil in detektivi

Wolf Erlbruch

Račka, Smrt in tulipan

Julia Donaldson, Axel Scheffler

Zverjašček

Katja Povše

Lučka, grah in pero

Eka in Brina Vogelnik

Mojca Pokrajculja

Jana Bauer

Groznovilca

Toon Tellegen

Jutri je bila zabava

Lutz Hübner

Neli ni več

Katja Gehrmann

Medved in mali

Anton Ingolič, Nebojša Pop Tasić

Tajno društvo PGC

Svetlana Makarovič

Sapramiška

Julia Donaldson, Axel Scheffler

Bi se gnetli na tej metli?

Jera Ivanc

Peter Pan

Rotraut Susanne Berner

Karelčkove zgodbice

Miha Golob

Akvarij

Kyo Maclear

Virginija Volk

Zala Dobovšek, Nina Šorak, Tin Grabnar, Asja Kahrimanović Babnik

Nekje drugje

Meta Grgurevič, Urša Vidic

V zavetrju časa

Franz Pocci, Célia Houdart

Misterij sove

Kitty Crowther

Škrt škrt kra čof!

Janusz Korczak, Ana Duša

Kralj Matevžek Prvi

Svetlana Makarovič

Sovica Oka

Gregor Strniša

Lučka Regrat

Amit Drori

Opice

Ned Glasier, Emily Lim in Company Three

Vihar v glavi

Anja Štefan

Zajčkova hišica

Fjodor Mihailovič Dostojevski

Zločin in kazen