Kadri Sirel, karizmatični plesalec estonskega porekla, in Zelda, fiktivna umetna inteligenca, sta oblikovala svoj lastni mentalni zemljevid. Kadri in Zelda poskušata rešiti skrivnost procesa spominjanja neke koreografije, ki nastane spontano in ni nikoli zares povsem predstavljena. Odnos med njima, ki se gradi na ironiji in relaksaciji, je dinamičen in negotov. Prisotnost gledalcev spodbuja k preizpraševanju, kako naj bi neko predstavo videli, in kakšna je vloga vsakega udeleženca v tej izmenjavi informacij in občutij.
Srečanje med Kadrijem, Zeldo in občinstvom odpre igriv prostor domišljije v katerem so drobni predmeti povezani s koščki njihovega miselnega zemljevida. Vsakič, ko občinstvo izbere predmet, sistem sproži nov spomin. Instalacija je sestavljanka devetih belih miniaturnih figuric v fotografski črni škatli. Občinstvo je izzvano, naj na novo kartira proces predstave v nekronološkem zaporedju. Interaktivna VR izkušnja, ustvarjena v sodelovanju z Univerzo aplikativnih znanosti v Düsseldorfu in LAVAlabs Studio Düsseldorf, temelji na senzorjih, ki povezujejo virtualni prostor s telesno senzoričnostjo predmetov iz resničnega življenja.
Kadri in Zelda se srečata v 360-stopinjski črni praznini, da bi se pogovorila o metodah spominjanja plesa, ki sta ga ustvarila pred skoraj letom dni v Talinu. Občinstvo sedi na premičnih stolih, ki jim omogočajo, da se vrtijo okoli osi. Video je optimiziran za opremo Oculus Go in Samsung Gear VR, mogoče pa ga je uporabljati tudi na drugih VR napravah. Predstava je nastala ob pomoči VR specialista Mariusa Cătălina Hodea, animacijo pa podpisuje Ioana Trușcă. Zvok je ambisoničen in omogoča potopitveno izkušnjo, ki sta jo ustvarila mojster obdelave zvoka Sebastian Zsemlye in glasbenik Raul Masu.