Exodos

Duda Paiva

Bestiaires

Lutkovno gledališče Ljubljana, DudaPaiva Company (Nizozemska), Kilden Teater in Riksteatret
Eva Meyerr-Keller

Gotova smrt

Eva Meyer-Keller

Gremo vsi!

Bunker, Maska, Zavod Exodos
Forced Entertainment

Jutrišnji žuri

Festival Belluard Bollwerk International, BIT Teatergarasjen (Bergen), Internationales Sommerfestival (Hamburg), Kaaitheater (Bruselj), Künstlerhaus Mousonturm (Frankfurt), Theaterhaus Gessnerallee (Zurich)
Sofia Dias, Vítor Roriz

Kretnja, ki ni drugega kot grožnja

Box Nova/CCB, O Espaço doTempo, CDCE
Urnamo

Meja + Pričakovanje

Urnamo
Ant Hampton, Tim Etchells

Prostor tišine

Zavod Exodos, Radio Študent
Oliver Frljić

Preklet naj bo izdajalec svoje domovine!

Slovensko mladinsko gledališče
Clément Layes

Stvari okrog nas

björn & björn
Matthieu Tercieux, Chloé Bonnard

Tukaj ste ... in drugje

Cankarjev dom, Zavod Exodos, Forum Ljubljana
Kate McIntosh

Temna snov

Kaaitheater (Bruselj), Margarita Production, CONNECTIONS Network, Les Spectacles vivants - Center Pompidou
Miet Warlop

Springville

Vooruit, Buda (Be), Campo (Be), Workspace Brussels (Be), Festival Aan De Werf (Nl)
Schwalbe

Schwalbe goljufa

Joost Allema, Productiehuis Rotterdam, NXTSTP - Rotterdamse Schouwburg (De Keuze), Baltoscandal (Ee), Alkantara Festival (Pt)
Kassys, Nature Theater of Oklahoma, Tim Crouch, Nicole Beutler

Slastni mrtvec

Vooruit, Gent, Buda, Kortrijk, Culturgest, Lizbona (Pt), Mousonturm, Frankfurt (De), Züricher Theaterspektakel Festival, Zürich (CH), Kassys (Nl), Nature Theater of Oklahoma (Us)
Sujata Goel

Plesalka

Sujata Goel
Geumhyung Jeong

Hidravlični vibrator

Geumhyung Jeong
Eisa Jocson

Smrt plesalke ob drogu + Mačo ples

Workspacebrussels Beursschouwburg, Eisa Jocson
Zan Yamashita

Samo jaz sem, kašljam

Zan Yamashita
Daniel Kok

Gej Romeo

Daniel Kok
Ka Fai Choy

Pojem: Plesna fikcija

Ka Fai Choy

Trdna.stanja

Arco Renz, Kobalt Works
Leja Jurišić, Teja Reba

Exodos na zofi

Pekinpah, Tanzquartier Dunaj

Carry-In-Project

Akuma No Shirushi